Skip to content Skip to footer

Geleceğinize yön vermenin en güzel yolunu birlikte bulalım

Face In Media Yapım Şirketi olarak, geniş kapsamlı hizmetler sunarak müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba harcıyoruz. Prodüksiyon hizmetleri ile müşterilerinizin ürünlerini ve hizmetlerini daha etkili bir şekilde tanıtmalarına ve hedef kitlesiyle daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı oluyoruz. Ürettiğimiz video içerikleri, müşterilerinizin marka değerlerini korumalarına ve daha geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı olur. 

Basın ve halkla ilişkiler hizmetlerimiz, müşterilerinizin medyada daha iyi görünürlük kazanmalarını ve marka bilinirliğini artırmalarını sağlar. Basın bültenleri, basın toplantıları, medya ilişkileri ve diğer halkla ilişkiler faaliyetleri gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirerek, müşterilerinizin hedef kitleleri ile daha güçlü bir bağ kurmalarını sağlarız.

Ayrıca, uluslararası pazarlama konusunda da uzmanız. Dış ülkelerde ürünlerinizi pazarlamak için müşterilerinizin hedef pazarlarına uygun içerikler hazırlıyor ve müşterilerinizin ürünlerinin dünya çapında daha iyi tanınmasını sağlıyoruz.

Tüm hizmetlerimiz, müşterilerinizin marka değerlerini korumalarına ve hedeflerine daha kolay ulaşmalarına yardımcı olur. Sizin ihtiyaçlarınızı anlamak için sürekli çalışıyor ve müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Firmanızın İhtiyacı olan en doğru malzeme ile hizmet veririz...

Her dilde seslendirme

Dış pazarda bağlantılar kurmak ve onlarla iyi anlaşmak yeterli değil, onların lisanlarına göre ürünleri anlatmak gerekir

Celal Erbaş :Yapımcı

 İlkeli işler yapmak ve müşterimizin maksimum memnuniyetini elde etmek isteriz

Celal Erbaş 25 yıla yakın gazetecilik deneyimi, yurtdışı araştırmalar ve Marka geliştirme alanında görev yapmıştır. 2001 yılında ticari hayata başlayan Erbaş, bir çok firmanın kamuoyunda tanınmasını sağlayıp, pazar araştırmaları ile desteklemiştir. Özveri ile çalışan ekibimiz başarıya inanarak hareket eder.

Her zaman firmalar adına kalıcılığın ve devamlılığın esasına inanan bir yapıyla, fikirleri entegre eden yapımız sayesinde sadece bugünü değil yarını da düşünerek, hareket ederiz.

Adres

Şehit Ahmet sk İzçınar Konak 2 Apt 16/18 Şişli İSTANBUL

İletişim

+90 212 987 17 27

Bülten

Faceinmedia © tüm hakları gizlidir